KORD SADAMAS
...toob publikuni loo kelmikatest ja nägusatest meremeestest, kes ühel ilusal päeval pärast pikaaegset lainetel loksumist Saaremaale randuvad ning seal särtsakaid ja lummavaid saarepiigasid kohtavad. Lavastus peidab endas nii esmakohtumiste ning puudutuste kustumatuid mälestusi kui naeru ja lusti koos tantsimisest ja elu nautimisest. Loomulikult ei puudu ühestki lavasekundist energia, mis ka iga tagasihoidlikuma pealtvaataja jalad tooli alt välja kisub.
AAFRIKAST EESTISSE
inspireerituna erinevate paikade rahvuslikest tantsudest, viib publiku pöörasele rännakule läbi kaugete maade nagu metsik Aafrika, võrgutav India või särtsakas Ungari. Lavastus on tulvil energiat, eredaid emotsioone ning rõõmusädemeid, mille vahelt ei puudu ka parajas koguses huumorit. Kui peaks juhtuma, et kellelgi jalg tatsumast keeldub, kasutame igat juhust ta ise tantsuplatsile haarata!
JUURED HOIAVAD - SIIN JA PRAEGU
...on eesti rahvatantsu sugemetega kaasahaarav ning hoogne folk-show. Lavastusse on põimitud lisaks energiale, naljateradele ja lõpmatule lustile ka omajagu hinge paitavat helgust ja kodusust. Kuna eestlased on tantsurahvas, ei puudu ka sellest lavastusest võimalus koos meiega lavalaual tantsu vihtuda.
SOOV RÄTSEPALE

Kui oled kõik meie olemasolevad kavad läbi uurinud ning vaatad kaasahaaratud kuid nõutu näoga ekraani, sest just seda, mida oma sündmust kaunistamas ette kujutad, ei paistnud kuskilt, siis ära heida meelt! Loome lavastusi ning oleme suurima rõõmuga esinejad sünnipäeval, jaanipäeval, naistepäeval, suvepäevadel, firmapeol, jõulupeol, juubelipeol, üllatuspeol, pulmas, tüdrukuteõhtul, avaüritusel, kontserdil või mõnel muul sise- või vabaõhuüritusel. Kirjuta meile oma ideedest ja ettekujutusest ning ehk saame just meie sinu südamesoovi ellu viia ja lavale tuua!