KES ME OLEME?

LiPs tantsutrupp on omanäoline ja energiast pulbitsev seltskond inimesi, keda ühendab kirg tantsimise vastu ning soov luua erilisi hetki iseendale ja teistele. 


MEIE ALGUS...

Lipsu alguse lugu on sõna otseses mõttes lugu tellija soovil. Lipsu loojate poole pöörduti Saaremaal korduvalt sooviga kutsuda neid esinema, kuna varasemalt oldi samu nägusid erinevates kohtades esinemas nähtud küll ühes ja teises koosseisus. Need kutsed olid märgiks, et on aeg luua oma väike tantsutrupp täpselt sellisena nagu ise tahame. Kogemusi, millest õppida, oli selleks hetkeks kogunenud juba omajagu. Ja nii sündiski LiPs - tantsutrupp, mille koosseisu kuuluvad säravate silmadega tantsu ja esinemist tõeliselt nautivad tantsijad, kellest igaühes on peidus parasjagu edevust ja ambitsioone, üllatusi ja kirge ning siirust ja ilu. 


Kui keegi küsib meilt:
”Mis tantsu te teete?”. Siis meie esimene vastus oleks:“Mida soovite?”. Kuid sellele ilmselt järgneb sõna FOLK-SHOW


Oma esinemistega oleme üllatanud publikut väga erinevatel sündmustel. Olgu selleks olnud siis sünnipäev, jaanipäev, suvepäevad, firmapidu, jõulupidu, juubelipidu, üllatuspidu, tüdrukuteõhtu, naistepäev, pulm, avaüritus, kontsert või mõni muu sise- või vabaõhuüritus. Uhked oleme kindlasti selle üle, et täiendatud koosseisus osalesime 2019. aasta juubelitantsupeol “Minu arm” S1 ehk valikrühmade kategoorias. Sellega kirjutasime end Saaremaa tantsumaastikul ajalukku.

Meie tantsutrupi teevad eriliseks meie inimesed ning kindlasti ka meie suur tahe publikut üllatada ja endaga kaasa võtta. Me naudime võimalust puudutada inimeste meeli ja luua sündmustel just see õige meeleolu. Seetõttu tuleme esinema alati oma valgus- ja helitehnikaga. Tänu endaga kaasas olevale tehnikale, saame sõltuvalt esinemise paigast luua publikule just selle keskkonna, mida soovime.


TANTSIJAD: