Blogi

LiPsu reis Kreekasse ehk Thessaloniki 2022!


2021. aasta sügisel istusime kogu tantsutrupiga ühes Tallinna hotellis ning mõtlesime, mida alanud viies (LiPsu-)aasta meile kõigile tuua võiks. Lauale jõudsid väga paljud ägedad ideed, nende seas LiPsu esimene Eesti tuur etendusega „Mo käes“ ja suvine festivalireis mõnda Euroopa riiki, et koos puhata, päikest nautida ning loomulikult ka tantsida. Esimesest ideest olete juba kuulnud ning pea kuu aega tagasi sai alguse ka teine sügisel lauale käidud seiklus.

Loe lisaks

"MO KÄES" TUUR 2022

Kraaps ja kummardus köigile, kes vaatama tulid. Foto: Robi Zuts

Tere, armas LiPsu tegemiste uudistaja. 2022. aasta märtsikuus pakkisime köik oma kostüümid, rekvisiidid ja lustakad tantsijad, muusikud ja lavamehed nelja autosse ning alustasime esmakordset tuuri üle armsa Eestimaa oma tantsulavastusega „Mo käes“.

Loe lisaks

Proov muusikutega


Hei-hei, armsad LiPsu tegemistele kaasaelajad! Selja taha on jäänud üks ütlemata tantsuline ja elevust tekitav nädalavahetus meile juba väga armsaks saanud Soela sadama paadikuuris.
Loe lisaks

Emadepäeva esinemine KuressaaresLÕPUKS OMETI saime me taas LAVALE ja ESINEMA!!! Olime nii-nii kaua oodanud aega, mil saaksime jälle ometigi esinemisriided kapist välja otsida, kortsud seelikutelt ja vattidelt sirgeks pressida ning kõik kokku saada ja PÄRIS esinemiseks valmistuda. Noo, milline sündmus!!!
Loe lisaks