Sildid:

Emadepäeva esinemine KuressaaresLÕPUKS OMETI saime me taas LAVALE ja ESINEMA!!! Olime nii-nii kaua oodanud aega, mil saaksime jälle ometigi esinemisriided kapist välja otsida, kortsud seelikutelt ja vattidelt sirgeks pressida ning kõik kokku saada ja PÄRIS esinemiseks valmistuda. Noo, milline sündmus!!!

Laupäeval veetsime meie suvise tantsuetenduse toimumispaigas kõik koos pika treeningpäeva nii suveks ette valmistudes kui ka järgmisel päeval toimuvale emadepäeva kontserdile esinemiskava harjutades. Me olime nii kohal, kui kohal üldse veel olla saab. Õhus oli tunda ootusärevust ja tugevat keskendumise lõhna ning sekka muidugi hulganisti siirast rõõmu, nalja ja tantsutahet. Nii mõnigi tantsija oli jõudnud juba näha ka õudusunenägusid sellest, kuidas laval tantsides sammud ununevad või siis toimub kogu esinemine ainult alusseelikus (natuke päriselt toimus ka)….. Aga siin ei ole midagi imestada, kui viimasest laval olemisest on möödas rohkem kui pool aastat, mis muidugi LiPsu puhul on ikka ülimalt ebatavaline olukord.

Ja siis muidugi see emadepäeva pühapäev… Juba hommikul kohtusime kõik Kuressaares (osadel emad kallistatud ja lilledki üle antud, osadel veel mitte), et esinemine läbi mängida ja välja nuputada, kes kuidas lavale ja kuidas maha tuleb, kes üle lava ääre publikusse hüppab, palju tossu lavale laseme ning kuidas me sinna kõik ikka ära mahume. Proov tehtud, aeg minna end sättima ja ilusaks tegema. Ka neid oskuseid pole saanud ju ammu praktiseerida…. Kui tore oli see hetk, mil neiud tuletasid parajasti meelde silmade värvimise tehnikad ning sättisid peegli ees kiharaid, ning poisid astusid uksest sisse värskete maasikate ja vaarikatega. Seal niimoodi ühiselt trupina end koos samale lainele viies, tundsin, et kasvasime tantsijatega jälle natukene rohkem kokku. Kui olulised on need hetked…. :)

Selja taga on imeline nädalavahetus tantsulaagri ja südamliku emadepäeva kontserdiga Kuressaare keskväljakul. LiPsu tantsijate emmed said küll rõõmutundest rinna ette lüüa ja öelda, et me nägime oma lapsi sel emadepäeval lava peal esinemas. Meie sees on nii suur tänutunne, et ka meile usaldati emadepäeva kontserdil lava kahekümneks minutiks. Me nautisime iga hetke sellest!!!

Kuigi lihastes on äsja möödunud nädalavahetusest paras väsimus, siis süda lainetab veel värskete emotsioonide vahus. Hea on teada, et järgmise koostantsimiseni ei jää meil üldse mitte pikk vahe, kuna juba eesootaval nädalavahetusel toimub meil esimene tansutuetenduse “Mo käes” proov live’s KOOS MUUSIKUTE - Hartwin Dhoore Trioga.

Kevad ja suvi tõotavad tulla vägagi tantsulised, kuid arvestades viimaseid aegu, siis…. tantsimata aeg on vaja ju uuesti tasa teha ja just täpselt seda me teemegi!!!

Järgmine
Proov muusikutega

Lisa kommentaar

Email again: