Proov muusikutega


Hei-hei, armsad LiPsu tegemistele kaasaelajad! Selja taha on jäänud üks ütlemata tantsuline ja elevust tekitav nädalavahetus meile juba väga armsaks saanud Soela sadama paadikuuris.

Higi voolas loomulikult päikseliselt palavate ilmade saatel ojadena ning vaid paarikümne meetri kaugusel laiuv meri tundus kohati niivõrd ahvatlev, et mõni meist ilmus pärast hetkeks kadumist paadikuuri tagasi ligemärjana. Mis saaks veel mönusam olla?  

Sisemuses oli kuhjaga ootusärevust ja pireke närvi ka, sest esimest korda saime kokku oma maruvahva bändiga! Laupäeva hommikul asusime juba varakult platsi, sest vaid nelja tunniga tuli läbi võtta kavad, mida saime järgmisel päeval live-muusika saatel läbi proovida ning üles filmida. Pärast trenni pani LiPsu loomemeeskond pead kokku ning mõtles läbi meie etenduse kui terviku. Millisesse järjekorda tantsud asetada, et kõik jõuaksid õigel ajal, õiges kohas ja õiges riietuses lavale? Paar tundi mõtisklemist, kümneid Post-It märkmepabereid, paar kentsakat joonistust ja oligi etenduse kava paigas!  

Pühapäeva hommikul ootasid meid paadikuuris Hartwin, Sofia-Liis ja Carlos, kelle pillimäng ja energia tõi meid kõiki etendusele suure sammu võrra lähemale. Nii mõnelgi puges silmanurka meresoolane pisar ning üle keha jooksid külmajudinad. Eks pinget ja tahet anda endast rohkem, kui tavalises proovis, jagus igaühesse, sest ometi oli meil võimalus oma tegemisi kellegagi reaalses elus jagada ning kogeda nende ehedaid ja otseseid emotsioone. Energia vahetus oli meeletu. Paadikuur täitus hetkega rõõmsate, kuid keskendunud ja pühendunud silmapaaridega, kelle vaimusilmas muutus pooleteist kuu pärast esietenduv tantsulavastus aina rohkem hoomatavamaks. Me ei jõua ära oodata, kui saame seda kõike teiega jagada!


Eelmine
Emadepäeva esinemine Kuressaares
Järgmine
"MO KÄES" TUUR 2022

Lisa kommentaar

Email again: